Podaruj sobie zdrowie Wibroterapia ODKRYJ WIĘCEJ

W ramach naszych zabiegów oferujemy nowoczesny rehabilitacyjny zabieg przy użyciu aparatu masującego Vitberg. Jest to innowacyjny, skuteczny oraz bezpieczny system wibroterapii leczniczej i sportowej.

7 terapii dopasowanych do Twoich potrzeb

Wibroterapia- nowoczesna rehabilitacja dla każdego. Jest metodą nieinawazyjną, a dzięki wyspecjalizowanym wibracjom oscylacyjno cykloidalnym działa przeciwbólowo w walce ze schorzeniami, zwyrodnieniami kręgosłupa jak i bólami kolan po problemy mataboliczne czy p0roblemy z układem krążenia. Jest niezastąpiona w terapii nóg przy ociężałości, obrzękach, żylakach, zesztywnieniach czy przykurczach. Sprzyja usprawnieniu mikrokrążenia w obrębie kończyn dolnych
oraz w procesie regeneracji tkanek. Służy do terapii barków oraz szyi. Poprawia zakres ruchomości w obrębie obręczy barkowej. Działa przeciwbólowo. Wspomaga ukrwienie szyi, głowy, uszu oraz oczu. Jest neurorehabilitacją dla osób po udarach lub będących w grupie ryzyka jego wystąpienia.

Wskazania: Zmęczenie i ociężałość nóg, obrzęki kończyn dolnych, miażdżyca, żylaki, pajączki, skurcze łydek, choroba zakrzepowo-zatorowa żył, zimne stopy.

Wskazania: choroby zwyrodnieniowe, przykurcze i zesztywnienia, niestabilność stawu, naderwania więzadeł, przed i po endoprotezoplastyce.

Wskazania: bóle przewlekłe i nagłe, dyskopatie (wypukliny, przepukliny krążka międzykręgowego) rwa kulszowa, urazy sportowe, skoliozy u dzieci i młodzieży.

Wskazania: bóle szyi, karku, barku, głowy, dyskopatie (wypukliny,  przepukliny krążka międzykręgowego), drętwienie rąk, łokieć tenisisty.

Wskazania:bóle i ograniczenia w obrębie miednicy, endoprotezoplastyka stawu biodrowego, wysiłkowe nietrzymanie moczu, cukrzyca, problemy z perystaltyką jelit, cellulit.

Wskazania: zaparcia, nadwaga, otyłość, bóle i ograniczenia ruchu w obrębie tułowia, zaburzenia funkcji seksualnych, cellulit, zespół jelita drażliwego.

Wskazania: bezsenność, trudności z pamięcią i koncentracją, ADHD, profilaktyka dla osób narażonych na zawał mięśnia sercowego.

Dowiedz się więcej o Wibroterapii